ELABRICK TO MARKA FIRMY ELASTOLITH

Pod nazwą Elabrick kryje się asortyment cegieł licowych do samodzielnego montażu firmy Elastolith. Produktów zgodnych z ideą zrównoważonego rozwoju. Dzięki wysokiej jakości i szeregu unikalnych właściwości w ostatnich dziesięcioleciach produkt ten wielokrotnie potwierdził swoją wartość jako ceniony wyrób do samodzielnego montażu. Za pośrednictwem wybranych marketów budowlanych i sklepów online zapewniamy kompleksowy system budowlany. Podkład, klej i licówki wspólnie zapewniają wspaniały efekt końcowy. Z Elabrick z łatwością stworzysz pięknie wykończoną ścianę wewnętrzną lub elewację, która zapewni wieloletnią radość z mieszkania.

ELASTOLITH TO INNOWACYJNE PRZEDSIĘBIORSTWO RODZINNE Z HISTORIĄ I AMBICJAMI

Elastolith produkuje unikalne cegły licowe już od 1982 r. Pochodzenie podstawowej receptury sięga roku 1962. Jesteśmy niezwykle dumni z faktu, że produkt końcowy nie jest wytwarzany przez maszyny, ale ręcznie przez naszych profesjonalnych pracowników. Dzięki temu każda licówka jest jedyna w swoim rodzaju. Rozwój, produkcja, kontrola jakości, pakowanie i dystrybucja odbywają się w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w Haaksbergen (Holandia), którego stery dzierży już drugie pokolenie rodzinnej firmy.

CEGŁY LICOWE ELABRICK TO NIEZWYKLE ZRÓWNOWAŻONY PRODUKT

Niewielka grubość od 3 do 4 mm oraz zastosowanie głównie surowców mineralnych czyni z Elabrick produkt zgodny z ideą zrównoważonego rozwoju. Dzięki niewielkiej grubości do produkcji wykorzystuje się stosunkowo małą ilość surowców. Ponadto proces produkcji naszych licówek jest energooszczędny. Licówki nie są wypiekane w piecu, ale suszone w stosunkowo niskiej temperaturze. Niewielka grubość licówek oznacza również oszczędności i zalety podczas składowania, transportu i montażu. Licówki Elabrick mogą być stosowane do renowacji budynków w połączeniu z systemami ocieplenia. Efektem jest wzrost wartości nieruchomości i zmniejszenie zużycia energii. Elastolith nieustanne inwestuje w swoje produkty i procesy produkcyjne. Nie traci przy tym z oczu warunków pracy pracowników i przetwórców produktu oraz środowiska naturalnego.

UNIKALNE WŁAŚCIWOŚCI SĄ ŹRÓDŁEM NIEZLICZONYCH INSPIRACJI

Dzięki ścisłej współpracy z nabywcami i architektami oraz wieloletniemu doświadczeniu na międzynarodowym rynku zbytu jesteśmy w stanie oferować naszym klientom nowoczesny asortyment kolorów, formatów i tekstur. Niewielka grubość i waga sprawiają, że licówki Elabrick mogą być stosowane na niemal każdej stałej powierzchni. Z Elabrick możesz samodzielnie, łatwo i szybko stworzyć unikalną atmosferę.